Zakres usług:

HYDRAULIKA

Usuwamy wszelkiego rodzaje awarii od małych przecieków i wymiany baterii do zapchań kanalizacji. Posiadamy specjalistyczny sprzęt: maszyna elektryczna do udrażniania kanalizacji, kamera termowizyjna wykrywająca przecieki w ścianach i podłogach, kamera inspekcyjna do kanalizacji o długości 25m z możliwością nagrania na pamięć usb.

Wykonujemy naprawy gniazdek, włączników, uszkodzonych przewodów w ścianach jak również wymiana bezpieczników i całych skrzynek. Zajmujemy się również wykonywanie pełnych instalacji elektrycznych i teletechnicznych w każdym lokalu jak i budynku z pełną dokumentacja do odbioru.

ELEKTRYKA

ŚLUSARSTWO

Otwieramy awaryjnie drzwi, jak również montujemy nowe zamki, oraz serwisujemy okna PCV z wymianą okuć i regulacją. na życzenie klienta montujemy nowe drzwi i okna.

Zabezpieczamy okna i wymieniamy szyby zwykłe jak również zespolone lub antywłamaniowe.

SZKLARSTWO

DEKARSTWO

Poszukujemy i usuwamy przecieki na dachach, wymieniamy rynny. Posiadamy drabiny do wysokości 12m jak również w razie potrzeby rozstawimy rusztowanie.

Zajmujemy się naprawą i serwisem większości kotłów gazowych dostępnych na rynku, oraz montujemy nowe kotły i piece gazowe.

PIECE I KOTŁY GAZOWE

AGD

Nasz serwis wykonuje wszelkiego typu naprawy dużego AGD, posiadamy autoryzacje większości markowych firm dostępnych na rynku.

Posiadamy samochód skrzyniowy marki Iveco o wymiarach paki 4,2m długości * 2m szerokości * 2,2m wysokości. Nasi pracownicy przeniosą i przewiozą wszystko pod wskazany przez Państwa adres.

TRANSPORT

Partner na trudne sytuacje